TheGrue.org

Přidej se! - STAŇ SE PILOTEM 2018

Zveřejněno: pondělí 15. říjen 2018 14:43

Máte rádi letadla? Zkoušíte létat na simulátoru a baví vás to? Letěli jste někdy vyhlídkovým letem, ale bylo vám to málo? Chcete si zažít létání skutečně na vlastní kůži a poznat při tom skvělé lidi? Nebo jen chcete zkusit něco nového?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli kladně, je to více než dobrý důvod přijít se podívat v sobotu 3. listopadu v 10 hodin dopoledne k nám, do Slováckého aeroklubu v Kunovicích.V učebně (vchod vedle restaurace OK-BAR) proběhne první informativní schůzka pro zájemce o získání kvalifikace pilota kluzáku, pilota ultralehkého letadla, nebo soukromého pilota PPL(A). Letos v případě dobrého počasí plánujeme také zdarma seznamovací lety kluzákem.

Schůzka je zcela nezávazná, takže se může přijít podívat skutečně kdokoliv. Získáte na ní základní informace o tom, jak výcvik probíhá, jak dlouho trvá a jaké klade teoretické, fyzické a finanční nároky. Na všechny dotazy budou odpovídat naši instruktoři a současní letci-plachtaři i motoráři, takže získáte informace z první ruky. Pokud by vám však nestačily, najdete doplňující informace zde na webu v sekci výcvik. Samozřejmě se nás také můžete ptát na cokoliv prostřednictvím našeho Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonu a facebooku. Těšíme se na vás! Letu zdar!

 

 

Zobrazeno: 11744